Konsultatsioonid 2009/2010. õppeaasta
 
Nimi Klass Päev Aeg Kab Nimi Klass Päev Aeg Kab  
Emakeel   Bioloogia    
S.Tšernõšuk 4b,5,9b,10b esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, reede 15.30-16.00, 16.00-16.30, 13.10-13.30, 13.10-13.30 217 S.Štšetinina 4d,5,6-9 kolmapäev, esmaspäev 14.45-15.30, 14.00-14.40 419  
N.Feklistova 4,8b,11,12 reede 14.00-14.50 219 A.Šulipa 1.10.1900 reede 14.00-14.50 419  
I.Brusnigina 4d,5b,6,7 esmaspäev, teisipäev 12.55-13.40, 14.00-14.45 220 Ajalugu    
S.Kutšerenko 5,10 teisipäev 14.50-16.10 219 M.Rimša 8-11 teisipäev 15.00-16.30 418  
A.Miina 6b,8,9 esmaspäev, neljapäev 14.50-15.20, 14.00-14.30 220 V.Sergejuk 5-7,10b,12 esmaspäev, neljapäev 14.00-15.40, 14.00-14.45 416  
Matemaatika   Geograafia    
J.Bušujeva 6a,b,8,9,11 kolmapäev 14.00-15.40 316 S. Klinduhhova 4-9, 10-11 neljapäev 15.00-16.30 406  
N.Fedorenko 5b,,7,12/8,9 esmaspäev, kolmapäev 14.00-15.00 318 Arvutiõpetus G.Vikultseva 4,8,10 esmaspäev 14.00-14.45 205  
O.Zahhartšenja 5,6,7,8,10 kolmapäev, neljapäev, teisipäev 14.00-14.45, 14.00-14.45, 15.40-16.10 305 Tööõpetus S.Suhhova 4-9 teisipäev 15.35-16.20 120  
M.Širjajeva 4,7,10,11,12 esmaspäev 14.55-16.10 319 M.Holodov 4-9 teisipäev 15.35-16.20    
O.Nazarova 4bd esmaspäev, teisipäev 13.05-13.50   Kunstiõpetus    
Füüsika   N.Razguljajeva 4-5 esmaspäev 9.40-10.00 112  
G.Kolossovski 7,8,9,10,11,12 esmaspäev, teisipäev 14.50-16.10, 13.50-14.30 307 O.Loginova 6-11 kolmapäev 14.45-16.00 112  
Eesti keel   Muusika    
N.Ljudikainen 4c teisipäev 13.05-13.50 222 O.Bitkina 4-11 esmaspäev 14.00-15.00 238  
O.Ikanina 10b,11b esmaspäev 14.55-15.40 222 N.Tkatsenko 1-3,4d kolmapäev 13.05-13.50 251  
E.Kostenkova 11a neljapäev 14.55- 15.40 223 Kehaline kasvatus          
L.Tomberg 8a,12a teisipäev 13.50-15.40 222 L.Gretševa 5,6,12 teisipäev 14.50-15.40 spordisaal  
T.Bodrina 4b,6b,9 neljapäev 14.00-16.00 324 F.Garipov 2,3,9 teisipäev 13.05-13.50, 14.45-15.30 spordisaal  
V.Špakova 4d,6b,9 neljapäev 14.00-16.00 202 A.Burdõlo 4-6,11-12 neljapäev 13.05-13.50, 15.40-16.30 spordisaal  
N.Nilender 5b,6,7,8b teisipäev 14.00-15.00 225 J.Reva 7-11,4 esmaspäev 15.30-16.10 spordisaal  
Ž. Šults 5b,6,8,10 teisipäev 14.00-14.40, 15.45-16.10 322 I.Jantšis 6b,7,8,10 esmaspäev 15.30-16.10 spordisaal  
A.Tomingas 1,2,3 reede 13.00-13.45 257 Algklassid    
A.Muhlina 1,2,3 reede 13.00-13.45 334 L.Fjodorova 2d kolmapäev 13.05-13.50 329  
Inglise keel   A.Demedjuk 2a kolmapäev 13.05-13.50 328  
T.Vorobjevskaja 9,10,12 esmaspäev 14.55-16.10 405 N.Tšebotar 1c neljapäev 12.10- 12.55 331  
S.Pronjuk 4,5,7b,9b neljapäev 14.55-15.40 405 N.Korjajeva 3d esmaspäev 13.05-13.50 245  
S.Oleinik 2,3,6 teisipäev 14.00-14.45 422 G.Dobroljubskaja 3b reede 13.05-13.50 243  
J.Kadina 5b,5,6,6b,8,9 esmaspäev 14.00-14.45, 14.55-15.40 402 N.Psenitšnikova 3 neljapäev 13.05-13.50 242  
S.Jevlanova 4b,6,11 kolmapäev 14.00-14.45 421 T.Solopova 3c esmaspäev 13.05-13.50 244  
J.Šošina 3b,4d,5b,7,8b neljapäev 14.00-14.45 402 S.Kalesnik 2b neljapäev 13.05-13.50 330  
N.Petuhhova 7b,11b esmaspäev 14.00-16.10 403 F.Hadiullina 1b kolmapäev 12.10- 12.55 335  
S.Verner 3,4 reede 12.10- 12.55 403 O.Kurakina 1a teisipäev 12.10- 12.55 336  
Keemia   I.Fisun 3 esmaspäev 13.05-13.50 246  
T.Gubina 8,9,10,11 esmaspäev 14.55-16.10 408 N.Katõševa 2c teisipäev 13.05-13.50 332